DKN RoadRun I

DKN RoadRun I

BEŽECKÝCH PÁS RoadRun DKN je vaša tréningová skúsenosť postavená okolo vás. Upravte intenzitu tréningu, vizualizujte svoje bežecké dáta a tréningovú pozíciu: všetko integrované do jedného veľkého LCD. Nové inovatívne ovládacie prvky umožňujú zmeniť rýchlosť a stupeň s ergonomicky umiestnenými prepínačmi, a to ako na prednom paneli tak aj na bočných lištách.

1800 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

DKN RoadRun ponúka progressivny tlmiaci systém, ktorý vyvažuje každý krok pre maximalizáciu odpruženia a podporu, zatiaľ čo integrovaný hydraulický tlmič nárazov znižuje vplyv postupne zatiaľ čo bežíte. To zase znižuje vplyv na vaše kĺby až o 15% v porovnaní s cestným behom. Extra veľká a dlhá bežecká doska je vybavená ortopedickým bežeckým pásom, plne doplňujúci a podporujúci dokonalú rovnováhu medzi tlmením nárazov a povrchom zeme. Tento efekt sa podobá pocitu behania na tráve.

RoadRun prichádza s novým PID: Osobný informačný displej (Personal Infotainment Display), ktorý je plne prispôsobený na osobné tréningové koučovanie, používať iPod ® alebo MP3 pripojenie. Kompletná spätná väzba vášho tréningu je uvedená na veľkom LCD. 28 programov vrátane 1 manuálneho, 24 prednastavených behov, 1 HR výcvikový kurz a 2 užívateľské profily.

Znížená spotreba energie: poháňaný novým 2,5 hp nepretržitým prevádzkovým motorom so špičkovým výkonom 4 HP, znižuje spotrebu energie až o 40%.


Technické špecifikácie:

runprogramHRCpulseinclinePSAipod

Výkon:   2.8 HP kontinuálne - 4.5 HP 

Rýchlosť (km/h):  1 - 20

Sklon:   0 - 15 %

Rozmer pása:   530 x 1430 mm

Nosnosť:   130 kg

Programy:   28

Hmotnosť:   108 kg

Rozmery:   1950 x 905 x 1460 mm

Rozmery pri zložený:   760 x 905 x 1640 mm

 

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info