Vibračné plošiny

1 položka

vibe

WBV

     DKN XG vibračné plošiny menia spôsob, akým mnohí z nás vykonávali a riadili svoje fitness wellness a dlhodobé plány. Cvičenie, alebo dokonca základný postoj na vibračnej plošine zmení vaše telo. Môžete rozbehnúť cvičenie na plošine a zažiť novú úroveň fitnessu Môžete získať svoje telo znovu do formy bez tuku a celulitídy Jedná sa o bezpečný a účinný spôsob, ako stimulovať svaly. Môžete si byť istí, že celé telo vibrácie cvičenie doplní a urýchli ciele ktoré ste si predsavzali.

     Celé telo vibrácie cvičenie a terapia funguje na princípe zvnútra von. Jemné vibrácie pohybujúce sa dovnútra a v celom našom tele je účinný, efektívny a bezpečný spôsob, ako stimulovať svaly a kostné bunky.

     Zvýšenie svalovej hmoty a hustoty kostného tkaniva tým, že stimuluje bunkový pohyb dopĺňa prirodzený liečebný a omladzujúci proces

     DKN je popredným svetovým výrobcom, ktorý ponúka vysoko kvalitné oceňuvané celé telo vibračné cvičebné stroje. Naše výrobky sú bezpečné a účinné pre každého, kto ich môže využiť. Low-rýchlosť, nízka veľkosť vibrácií stroje boli preskúmané a použité pre wellness a fitness

     Displeje XG-series DKN sú vybavené patentovaným systémom osobného trénera, ktorý umožňuje konzistentnú dodávku vibrácií pre užívateľov a zvyšuje kvalitu a trvanlivosť platformy. Tento virtuálny integrovaný osobný tréner eliminuje potrebu nákladných osobných trénerov ktorý Vám predvádzajú čo robiť S DKN XG máte všetko pod vlastnou kontrolou!

Cítiť sa FIT, silnejší a rýchlejší s DKN.

Výrobca:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:
  • DKN Xg10 PRO Carbon

    Xg-10 Pro Carbon Black je najnovšou aktualizáciou medzi vibračnými...

    NOVINKA

    2448 € s DPH

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info