Dodacie podmienky

Dodacie podmienky

Tovar sa zvyčajne odosiela do 3-8 pracovných dní. Dodatočné dni na doručenie sa môžu vyžadovať v prípade príslušných sviatkov v krajine alebo v prípade nekontrolovateľných okolností, napr. Extrémnych poveternostných podmienok atď.

Objednávky nad 400 € sa vzťahujú na bezplatné doručenie.

Pri objednávkach nižších ako 400 EUR sa uplatňujú poplatok: 10 €

! Nadmerné objemné položky (ako stroje Smith, bežecké trenažéry, domáce telocvične ...) môžu podliehať o dodatočný poplatok za dopravu.

Bezplatná dodávka zahŕňa doručenie kuriérom ku vchodovými dverám. Možno budete musieť pomôcť alebo presunúť tovar do vášho domova.

Prijímanie dodávok

Naše dodávky vyžadujú osobné prevzatie v mieste dodania. Skontrolujte starostlivo doručenie, aby ste preukázali, že ste ich dostali v dobrom stave.

V nepravdepodobnom prípade, keď dostanete zásielku, ktorá je poškodená nad rámec prijateľnosti, odmietnite doručenie a kontaktujte nás na adrese info@vibramax.sk

Inštalačná služba

Inštalačná služba je k dispozícii Kontaktujte nás na adrese info@vibramax.sk Inštalácia je zvyčajne vybavená do 5-8pracovných dní.

Medzinárodná dodávka

Pre náklady v EU na doručenie nás kontaktujte na adrese miro@vibramax.sk

Zodpovednosť

Hoci sa budeme usilovať o to, aby sme vaše výrobky doručili včas, nemôžeme prijať zodpovednosť za akékoľvek vedľajšie náklady spôsobené oneskorenými, neúspešnými alebo poškodenými dodávkami alebo za akékoľvek škody spôsobené na majetku pri dodaní alebo inštalácii vášho tovaru.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info