DKN EMS-Bike EMB-600

DKN EMS-Bike EMB-600

NOVINKA

2-stupňová jednotka EMS vytvára hladký prechod medzi úrovňami odporu. Polstrované nožné pedály umožnia mimoriadne pohodlné cvičenie.

1320 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

2-stupňová jednotka EMS vytvára hladký prechod medzi úrovňami odporu. Polstrované nožné pedály umožnia mimoriadne pohodlné cvičenie.

Jadrom systému EMB-600 je systém EMS. Pracovné zaťaženie môže dosiahnuť plný odpor za menej ako 5 sekúnd, čo robí tento bicykel dokonalým trénerom s vysokou intenzitou.

Prepojený so zotrvačnou hmotnosťou 16 kg, tento stroj dodáva plný výkon 500 wattov. Môžete absolvovať niekoľko vážnych silových tréningov a vykonávať tréningy s vysokou intenzitou a stále zažívate veľmi tichý a hladký pohyb pedálov.

Tento bicykel má ľahko nastaviteľný mechanizmus výšky sedadla a mimoriadne široké mäkké sedadlo, pre pohodlnú jazdu.

Rozšírené rukoväte s Multi-Gripom poskytujú veľmi pohodlné uchopenie a rozmanitosť ručných pozícií pre cieľové cvičenie v hornej časti tela. Toto polohovanie umožňuje vysokorýchlostnú jazdu v stoji.

Počítač ponúka široký výber rôznych tréningových programov. K dispozícii sú tridsať úrovní odporu, digitálne riadené a rozsah je vhodný aj pre začiatočníkov Maximálna hmotnosť užívateľa je 180 kg.

Konzola LCD umožňuje 4 používateľom nastaviť svoje individuálne profily pozostávajúce z veku, pohlavia, váhy a výšky. Tieto údaje potom používa počítač na kalibráciu spätnej väzby za predpokladu, ako je čas, vzdialenosť, otáčky, kalorický odhad a vynaložené úsilie (merané vo wattoch).

Konzola ponúka 12 prednastavených programov, meranie tepovej frekvencie (s voliteľným hrudným pásom), prispôsobiteľným s užívateľský programom .

2-rýchlostný ventilátor pre chladenie je štandardne integrovaný.

Je kompatibilný s niekoľkými aplikáciami, aby poskytol realistickejší zážitok z tréningu . Partnerstvo so spoločnosťami Kinomap a BityGym vám ponúka prístup k niektorým z najpopulárnejších trás, vrátane komunity používateľov s kondičnou mysľou po celom svete. Alebo sa rozhodnite pre DKN iWorld vytvoriť si vlastnú trasu pomocou údajov Google Map vrátane funkcie sklonu a odmietnutia.

Vyrobený pre výnimočný výkon. Pevný ako skala. Skutočný posilňovač pre Váš tréning.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info