DKN EMX-1000

DKN EMX-1000

NOVINKA

Jednoducho skvelý. Dĺžka kroku a mimoriadne veľké pedále umožňujú užívateľovi nastaviť pohyb tak, aby cvičenie a zapojenie svalov bolo čo najúčinnejšie.

2400 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

Jednoducho skvelý. Dĺžka kroku a mimoriadne veľké pedále umožňujú užívateľovi nastaviť pohyb tak, aby cvičenie a zapojenie svalov bolo čo najúčinnejšie

Vybavený veľmi úzkym Q-faktorom (vzdialenosť vnútorného pedálu) 5 cm, poskytujúc optimálny komfort pre tých, ktorí sú náchylní na bolest bokov alebo bolesti dolnej časti chrbta. Toto je obzvlášť ideálne pre ženy, ktoré majú príliš veľkú vzdialenosť od zaťaženia bedrového a kolenného kĺbu
Riadiace páky s Multi-Gripom poskytujú veľmi pohodlné uchopenie a rozmanitosť ručných polôh pre cielené cvičenie hornej časti tela.
Jadrom systému EMX-1000 je systém EMS. Pracovné zaťaženie môže prejsť na plný odpor za menej ako 5 sekúnd, čo robí tento eliptický trenažér dokonalým s vysokou intenzitou.
Môžete absolvovať niekoľko vážnych silových tréningov a vykonávať intervalové tréningy, ktoré vám pomôžu tónovať a formovať celé telo.
Počítač a rozloženie ponúkajú široký výber rôznych tréningových programov. K dispozícii sú tridsať úrovní odporu, digitálne riadené a rozsah je vhodný pre začiatočníkov prostredníctvom pokročilých stážistov. Maximálna hmotnosť užívateľa je 180 kg.

Konzola LCD umožňuje až 4 používateľom nastaviť svoje individuálne profily pozostávajúce z veku, pohlavia, váhy a výšky. Tieto údaje potom používa počítač na kalibráciu spätnej väzby za predpokladu, ako je čas, vzdialenosť, otáčky
Konzola ponúka 12 prednastavených programov, meranie tepovej frekvencie (s voliteľným hrudným pásom), prispôsobiteľný užívateľský program a program konštantného wattu. Integrovaný dvojrýchlostný ventilátor pre chladenie

Je kompatibilný s niekoľkými aplikáciami, aby poskytol realistickejší zážitok z práce.
Kinomap a BityGym vám ponúkajú prístup k niektorým z najpopulárnejších trás, vrátane komunity používateľov vhodných na kondíciu po celom svete.
Alebo sa rozhodnite pre DKN iWorld vytvoriť si vlastnú trasu pomocou údajov Google Map vrátane funkcie sklonu
Spoľahlivá a dlhotrvajúca jednotka. Tuhá ako skala. Skutočný posilovač pre Váš tréning .
Vyrobený pre výnimočný výkon.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info