DKN XC-170i

DKN XC-170i

NOVINKA AKCIA

Multifunkčný trenažér XC-170i spája eliptické cvičenie s nízkym dopadom bez poškodenia kĺbov.

1008 € s DPH

1260 € s DPH Zľava 252 €

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

Tento rezidenčný tréner vám dáva pocit komerčného eliptického stroja za polovičnú cenu.

V srdci XC-170i je tichý magnetický odpor podporujúci vysokú intenzitu. Systém dvojstupňového pohonu Vyšší prenosový pomer ponúka plynulý pohyb dopredu a dozadu.

Model XC-170i je vybavený patentovanou 3-stupňovou dlhou dĺžkou bez valčekov s nastavením od 18 do 23 palcov. Nastaviteľná dĺžka kroku znamená, že ho môžete použiť na chôdzu a jogging, čo robí tento trenažér skvelou alternatívou pre bežecký pás.
Trenažér kombinuje tradičné eliptické cvičenie s chôdzou a joggingom s nízkym dopadom. Kombinácia Stride / Walk umožňuje cielené tónovanie rôznych skupín svalov v dolnej časti tela
Konzola LCD umožňuje až 4 používateľom nastaviť svoje individuálne profily pozostávajúce z veku, pohlavia, váhy a výšky. Tieto údaje potom používa počítač na kalibráciu spätnej väzby za predpokladu, ako je čas, vzdialenosť, otáčky, kalorický odhad a vynaložené úsilie (merané vo wattoch).

Táto konzola ponúka 32 úrovní odolnosti, 12 vopred nastavených programov, meranie srdcovej frekvencie (pomocou voliteľného sledovača Cardio Connect alebo hrudného popruhu), užívateľom definovaného programu

Model XC-170i ponúka úzky 7 cm faktor Q (medzery medzi pedálmi) pre prirodzený pohyb, nižší vstupný krok 19 cm a stabilizátor so zadným prístupom s komfortnými pevnými pedálmi pre bezpečnú jazdu

Mimoriadne veľký držiak na poháre je veľmi užitočný na to, aby váš smartphone, kľúče, fľašu alebo všetko, čo potrebujete počas cvičenia.

Konzola XC-170i je kompatibilná s niekoľkými aplikáciami, aby poskytla realistickejší zážitok z práce.

Naše partnerstvo s Kinomap alebo BityGym vám ponúka prístup k niektorým z najpopulárnejších trás, vrátane komunity používateľov s kondičnou mysľou po celom svete. Alebo sa rozhodnite pre DKN iWorld vytvoriť si vlastnú trasu pomocou údajov Google Map vrátane funkcie sklonu a odmietnutia.

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info