DKN Studio 9000

DKN Studio 9000

DKN - 9000 domáca posilňovňa je kompletná cvičebná stanica v kompaktnom prevedení, čo dáva užívateľovi väčšiu voľnosť pohybu. Svalová rovnováha a koordinácia polôh je zameraná na prednú stranu, uľahčuje pohyb a zaručuje dokonalý tréning.

1080 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

Táto telocvičňa je nabitá špeciálnymi funkciami, ako je napríklad duálne nastaviteľné kladky ako na biceps a triceps rozšírenie, silné polstrované čalúnenie s integrovanou bedrovou podporou a nastaviteľným operadlom ponúka množstvo uhlov, ponúka praktickú a komfortnú tréningovú polohu a systém kladky, ktorý bol navrhnutý tak, aby ponúkol efektívny ťažný pomer ako väčšina domácich posilňovní. Prílohy obsahujú : multi-grip lat bar, krátky bar a členkový popruh. Rám je vyrobený z ťažkých oceľových trubiek, s elektrostatickým práškovým lakom pre odolnú, bezúdržbovú životnosť.

Všetky otočné kladky používajú presné oceľové ložiská, a lavicové otočené diely používajú mosadzné puzdra impregnované olejom pre zabezpečenie hladkého a plynulého pohybu. Viac ako 20 možných cvičení. Plagát cvičení je v cene.


Technické špecifikácie:

workload

Nosnosť:   130 kg

Rozmery:   1400 x 1150 x 2200 mm

Váha:   98 kg

Certifikát:   CE/EN957

Záťaž:   75 kg

 

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info