DKN X-Run

DKN X-Run

CYKLOTRENAŽÉR DKN X-Run SpeedBike je stroj vyrobený z vysoko kvalitnej ocele a materiálov. X-Run je vyrobený z materiálov odolných proti korózii, má odporový systém koncipovaný pre dlhodobý tréning, a je prakticky bezúdržbový.

696 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

Tento robustný bicykel má veľkú maximálnu hmotnosť užívateľa vďaka extra ťažkému pevnému rámu a ponúka väčšie pohodlie vďaka výškovému a pozdĺžnemu nastaveniu odpruženého sedadla, samonivelačné Cro-Moly pedále s popruhmi a výškovo nastaviteľné riaditka. To umožňuje každému užívateľovi nájsť ideálne jazdné pozície.

Určený pre jednoduché použitie, gombík pre odolnosť sa nastavuje ľahko. Stačí otočiť gombíkom pre nastavenie (zvýšenie alebo zníženie) intenzity vášho tréningu. Jednoduchým stlačením rovnakého gombík sa brzdový systém aktivuje rýchlo a bezpečne. Micro rad nastavenia umožňuje hladké, bezpečné priechody do vyšších úrovní intenzity. X-Run je dodávaný s vyváženým 23kg ťažkým zotrvačníkom, ťažká tvrdená cro-moly predná náprava je vybavená trojvrstvovými ložiskami, s priamou reťazou, a d dvojitými brzdami. To vytvára neuveriteľne hladký a tichý pohyb, ktorý najlepšie kopíruje cestnú cyklistiku a ponúka vám maximálny výkon.

X-Run je štandardne dodávaný s pripojením a senzormi pre voliteľný tachometer.


Technické špecifikácie:

resistanceastubadjust

Pohon:   Remeň

Odolnosť ovládania: ručné napätie

Zotrvačník:   23

Nosnosť:   120 Kg

Rozmery:   1040 x 480 x 1080 mm

Váha:   53 kg

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info