DKN X-Motion

DKN X-Motion

CYKLOTRENAŽÉR X-Motion Autentická cestná jazda v pohodlí vášho domova, rovnako ako inteligentná technológia, ktorá umožňuje merať a kontrolovať tréning. DKN X-Motion predstavuje počítačom riadenú odolnosť trenia aplikovanú priamo na zotrvačník. Táto prevratná inovácia umožňuje nepreberné množstvo funkcií, ktoré sú prístupné cez intuitívnu dotykovú obrazovkou TFT.

1260 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

Konzola umožňuje až 4 užívateľom nastaviť svoje individuálne profily skladajúce sa z veku, pohlavia, telesnej hmotnosti a výšky. Tieto dáta sa potom používajú pre kalibráciu spätnej väzby, ako napríklad spotrebu kalórií a úsilie vynaložené (merané vo wattoch). Konzola ponúka 32 úrovní odporu, 12 prednastavených programov, bezdrôtové meranie tepovej frekvencie (s voliteľným hrudným pásom), užívateľsky definované programy a konštantný watt program. Okrem toho, pre maximálny cielený tréning je zahrnutý program riadený srdcovou frekvenciou.

WATT ovládací program je užitočné najmä pre cyklistov, pretože umožňuje cieľovú úroveň úsilia, ktoré má byť zadané a inteligentné technológie vypočítajú požadovanú úroveň rezistencie založenej na rýchlosti pedálovania a informácie o profile a plynule mení odpor v intervaloch 15 až 30 sekúnd, aby udržal používateľa na požadovanej úrovne tréningu. Cieľový rozsah je od 10 Wattov až do veľmi náročných 350 wattov! V srdci X-Motion je trojnásobné centrované, hliníkové 23 kg zotrvačník, poháňané klinovým remeňom a vybavené komponentami na zákazku pre zabezpečenie závodnej triedy, super plynulé šliapanie, ktoré je tiché. X-Motion je navrhnutý na osvedčenej, platforme novej generácie s dvojitými nosníkmi pre väčšiu stabilitu. X-Motion dovoľuje správnu geometrickú jazdnú pozíciu pre používateľov všetkých výšiek, dosiahnuteľnú prostredníctvom kombinácie výškovo nastaviteľného sedadla s 25mm horizontálnym nastavením a riadidlami, ktoré sú mikro-nastaviteľné horizontálne i vertikálne. Okrem toho, je vybavený ergonomickým pretekárskym sedlom s pružným základom sedáku a anatomickým strihom. Stabilný rám, precízna nastaviteľnosť a sedlo MTB prispieva k tomu, že X-Motion môže byť použitý na dlhú dobu s mimoriadne komfortnou jazdou. Okrem toho, obojstranné pedále sú kompatibilné s SPD pre cvičenie na bicykli.

Predstavujeme DKN iRoutes

Predveďte sa na niektorých zo svetovo najznámejších ciest. Nová technológia DKN vám umožňuje si overiť Vašu fyzičku na niektorých častiach skutočných trás. Vyberte si trasu, stlačte tlačidlo Štart a postupujte podľa mapy svojím vlastným tempom, s funkciou sklonu a poklesu. Je to tak jednoduché. 

Technické špecifikácie:

programwattresistanceastubadjust

Čas:   yes

Rýchlosť:   yes

Vzdialenosť:   yes

Kalórie:   yes

Watt:   yes

Uživateľ:   yes

Programy:   12

Pulz:   yes

Recovery:   yes

Nosnosť:   150 Kg

Rozmery:   1150 x 560 x 1900 mm

Váha:   54 kg

 

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info