DKN XC-150i

DKN XC-150i

PODPORA APP

XC-150i Eliptický Trenažér je špičkový model v rade XC a ponúka naozaj výnimočný pohyb, špecifikácie a výkon pre každý typ užívateľa.

1020 € s DPH

Dostupnosť: Skladem

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR XC-150i je navrhnutý tak, aby ponúkol výkon a trvanlivosť čiastočne komerčného stroja, tento prémiový crossový trenažér s ťažkým 14 kg predným zotrvačníkom vám zakaždým dáva skvelé cvičenie. Vstavaný dlhší rám, umožňuje ergonomickú dĺžku kroku 50 cm. Otočná noha podporuje, aby vaše nohy menili uhol pri práci, a udržiavali kontakt, čo zaisťuje správnu podporu. So zapuzdrenými ložiskami vysokej odolnosti a teflónového puzdra má jedinečne hladký veľmi tichý pohyb.

     Tento eliptický trenažér je určený pre jednotlivcov, ktorí chcú to najlepšie v domácom fitnes vybavení. Jedná sa o jeden z najlepších obchodných modelov pre domáce použitie. Dĺžka kroku sa najlepšie hodí pre osoby, ktoré môžu byť vysoké 205cm 

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR    DKN XC-150i poskytuje automaticky riadený odpor v rozsahu 10-350 W, nastaviteľný v 5 wattových intervaloch to znamená, že môžete získať oveľa presnejšie cvičenie, a ponúka širokú škálu intenzít pre všetkých užívateľov.

     XC-150i tiež prichádza s jedným dizajnom ovládacieho panelu, ktorý je určený pre ľahký prístup, a tým umožňuje užívateľovi ovládať každý stroj intuitívne. Multifunkčný farebný LCD, monitoruje (RPM, čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcovú frekvenciu). Programovateľný na 32 úrovní a 20 časových intervalov, 12 predprogramovaných kurzov, HRC nastavenie a manuálna regulácia ťahu, nastaviteľný v 5-Watt intervalových krokoch.

 

Technické špecifikácie:

dkniworldprogramwattHRCpulseresistancebrakepad

Čas:   yes

Rýchlosť:   yes

Vzdialenosť:   yes

Kalórie:   yes

Watt:   yes

Uživateľ:   1

Programy:   12 + 4 HRC

Pulz:   yes

Recovery:   yes

Nosnosť:   150 Kg

Rozmery:   1780 x 690 x 1870 mm

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info