DKN EB-5100i

DKN EB-5100i

PODPORA APP

ELIPTICKÝ TRENAŽÉR EB -5 100 prináša dizajn, ktorý je určený pre každého užívateľa. Stabilný na rozšírenom základnom ráme, čo umožňuje ergonomickú dĺžku kroku, ktorá zodpovedá vysokým nárokom pri vytrvalostnom cvičení. Táto nová konštrukcia znižuje tlak na kĺby, väzy a šľachy, a ponúka väčší rozsah pohybu.

1860 € s DPH

quatro kalkulačka

Výrobca: DKN TECHNOLOGY

DKN clubline je generátor poháňaný výmenou energie užívateľa pre riadenie dát. Integrovaná dobíjacia batéria, napájaná pohybom, ponúka ukladanie dát.

Nové vysoko odolné riadidlá umožňujú každému nájsť perfektne prirodzenú tréningovú pozíciu na clubline DKN, premiestňovanie rovnováhy tela medzi vrchnou a dolnou častou tela, aby sa zabránilo namáhaniu nižšej časti chrbta. DKN Clubline ponúka mikro-nastaviteľné polohy, čo umožňuje dobrý pohyb pre každého užívateľa.

Dizajn a nová biotechnika použitá v Clubline bola základným konceptom dobre navrhnutého ergonomické vedomia. DKN clubline je dodávaný s jedným dizajnom ovládacieho panelu: všetky kardio zariadenia boli navrhnuté pre ľahký prístup k ovládaniu, umožňujúce užívateľovi ovládať každý stroj intuitívne. Multifunkčný farebný LCD displej umožní monitorovanie všetkých funkcií súčasne: rýchlosť,čas, vzdialenosť, spálené kalórie a srdcová frekvencia.

 

Technické špecifikácie:

dkniworldprogramwattHRCpulseresistancegeneratorr

Čas:   yes

Rýchlosť:   yes

Vzdialenosť:   yes

Kalórie:   yes

Watt:   yes

Uživateľ:   4

Programy:   12 + 4 HRC

Pulz:   yes

Recovery:   yes

Nosnosť:   150 Kg

Rozmery:   2190 x 650 x 1720

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info